Counter-Strike TR
Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... Uyeoll10
Counter-Strike TR
Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... Uyeoll10
Counter-Strike TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*_* ForumCs...! cS asKı <3 *_*

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Korku Dolu Bir Gezi Kamp ...

YazarMesaj
The Kinq
Admin
Admin
The Kinq

Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
8
Uyarı Yok
Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... Right_bar_bleue

Rep Gücü Rep Gücü : 5288

Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... Empty
MesajKonu: Korku Dolu Bir Gezi Kamp ...   Korku Dolu Bir Gezi Kamp ... IiconminitimePaz 18 Nis. 2010, 19:42

Korkunc gurlemesiyle taninan yazi ustadi bayin birden disi zonklar giderek agrir..ne yapicagini kestiremez hizla cikip disci arkadasina ugrar..Sicak yeme tur talimatlar alir..basiyla tasdikler….iceri alimli hanim girer,bana malum olur kotu sonuclar ve cekiniyorum der..Onunda disinde sorun oldugunu anlar..
-yo,cekinilecek gibimi..ben tek oturusta cektirir ayaga dikilirim hemen..der.
aynen boyle der kurulur..disini beklemeden cektirir..
sonra siziyla bir olur..sizisi sureklidir..

Tunelde calismalar ilerlemis..gunun yarisi kadar bir zamanda on ila yirmi m. mesafe katediyor normal gelir elde ediyolar..Duraksamislar..aniden kulbunu tuttuklari zeminfor cihazi firlar gibi calisir ortaligi tiztini ve dumana karisir toz kaplar..iscilerden biri cihaza kisa araliklarla vurur..cihaz bi tanesinin tepesine firlamis..net olarak yirmi kilo cihaza yirmi darbe gerceklesmis sanilir..
Henuz o mesafede ilerleyince aniden basliyan girilti ve cekic darbeleri tinisi sona ermemistir..kimi kayit cihaziyla iner..bir lisede benzeri bir hayalet vardir..kendini asmis biri aglayip inler..bir tarikat yapmistir saniliyor..intiharlari siraliyan..

NOT:16 Yaşından Küçüklerin Okuması Tavsiye Edilmez Exclamation Exclamation Exclamation
https://forumcs.forumdizini.com

Korku Dolu Bir Gezi Kamp ...
1 sayfadaki 1 sayfası